64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

                                                                                   12.06.2017 року

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - розпорядження голови Зачепилівської районної державної адміністрації «Про визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу»

 

Розробник – відділ економічного розвитку і торгівлі Зачепилівської районної державної адміністрації.

 

Проект регуляторного акта визначає умови конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу для підготовки матеріалів при проведенні засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Зачепилівського району. 

 

Проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Зачепилівської районної державної адміністрації:  http://zacheprda.gov.ua.

 

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

 

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі поштою за адресою: 64400, Харківська обл., сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49- електронною поштою за адресою:   zachepylivska@rda.kh.gov.ua

 

Начальник відділу

економічного розвитку і торгівлі

районної державної адміністрації                                           Т.В.Шаповал

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди