64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій

Якщо на вибори Вас не буде вдома

Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії № 57 від 1 квітня 2011 року розроблено рекомендації щодо тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси.  Іншими словами, кожен виборець, який у день виборів буде перебувати у відрядженні, на лікуванні, навчанні, тобто, за межами населеного пункту, в якому зареєстроване його місце проживання, зможе проголосувати на тій дільниці, яку вкаже в заяві.

Для того, щоб ви з’явились в списках виборців, необхідно звернутись з заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем вашого перебування у день виборів. Заява приймається відділом ведення Реєстру в період з моменту утворення виборчих дільниць (на даний момент такі дільниці вже створені) та не пізніше ніж за 5 днів до дня голосування (до 22 жовтня включно).

В заяві зазначаються ідентифікаційні персональні дані виборця, які однозначно визначають його особу в Державному реєстрі виборців, а також мотивування необхідності тимчасової зміни місця голосування та адреса, де він перебуватиме в день виборів чи номер виборчої дільниці, яку він просить визначити місцем його голосування, із зазначенням виборчого округу та його номера (за наявності).

Орган ведення Реєстру сприяє громадянам у визначенні виборчої дільниці та надає необхідну правову допомогу.  При поданні заяви громадянин пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України).

Заява розглядається відділом ведення Реєстру невідкладно. Якщо за результатом розгляду заяви встановлено, що заявник включений до Реєстру та має право голосу на виборах, керівником відділу видається наказ про тимчасову зміну місця голосування. Після цього виборцю видається посвідчення встановленої форми, яке підписується керівником відділу та засвідчується печаткою. Про отримання посвідчення виборець розписується в журналі обліку посвідчень, які підтверджують тимчасову зміну місця реєстрації.

У разі відкликання виборцем заяви, на підставі якої було змінено місце голосування, керівник видає наказ про відміну попередньої дії. При цьому посвідчення, що підтверджує таку зміну підлягає поверненню до відділу, який його видав.
Необхідно зазначити, що таку заяву обов’язково мають писати також члени виборчих комісій, які в день виборів будуть працювати за адресою, відмінною від зареєстрованого місця проживання.

Для необхідності уточнення інформації, виборці можуть звертатись безпосередньо у відділ ведення Державного реєстру виборців, що розміщенийза адресою: смт Зачепилівка вул.Свердлова 9-А тел. 5-18-00 та 5-14-70

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди