64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій

Аналіз роботи із запитами за 2012 рік

АНАЛІЗ
роботи із запитами на публічну інформацію, що надійшли до районної державної адміністрації за 2012 рік

Протягом 2012 року  до районної державної адміністрації надійшло 21 запит на публічну інформацію. Із них отримано поштою – 8, електронною поштою – 7, на особистому прийомі - 8.
10 запитів надійшло від юридичних осіб, 11 – від фізичних осіб.

Питання, що були порушені в запитах на інформацію:

будівництво, реконструкція та капітальний ремонт – 1;

культура – 2;

питання освіти-3;

фінансова політика – 2;

внутрішня політика та зв’язки з громадськістю-3;

виконання законодавства України -1;

земельні питання – 5;

житлово-комунальне господарство -1;

надання відомостей про особу-3.

Усі запити було опрацьовано у встановлені законодавством терміни, запитувачам надано ґрунтовні відповіді. 18 запитів із загальної кількості було задоволено повністю; 3 запити відповідно до частини 1 статті 3 Закону України «Про звернення громадян» направлено за належністю з одночасним повідомленням про це запитувача.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності районної державної адміністрації як розпорядника публічної інформації з боку запитувачів не було.

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» в частині надання інформації за запитами на інформацію у І кварталі 2012 року розпорядженням районної державної адміністрації від 27.03.2012 № 134 затверджено Порядок відшкодування витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, розпорядником якої є Зачепилівська районна державна адміністрація, що зареєстровано в Зачепилівському районному управлінні юстиції Харківської області 06 квітня 2012 року за № 2/89.

Розпорядженням районної державної адміністрації від 27.03.2012 року №135 (зареєстровано в Зачепилівському районному управлінні юстиції Харківської області 06 квітня 2012 року за № /88) встановлено розміри плати за копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію Зачепилівською районною державною адміністрацією.

 

Керівник апарату районної
державної адміністрації                                     І.Г.Власова

Дудка, 5-13-99

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди