64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій

Оголошення

08.06.2017 року                     ДО УВАГИ МОЛОДІ РАЙОНУ!

В рамкахпідтримки розвитку молодіжного руху та з метою сприяння інтелектуальному та творчому розвитку особистості, за підтримки Харківської обласної державної адміністрації  буде проведено фестиваль "Слобожанська ліга сміху". Захід відбудеться 12 червня 2017 року в приміщенні Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В.Лисенка.

 

 

 

28.03.2017 року     ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ПЕРВИННОГО ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ!

Юридичний департамент обласної державної адміністрації повідомляє, що суб’єкти первинного фінансового моніторингу мають можливість підвищити кваліфікацію  з фінансового моніторингу на базі Державного навчального закладу післядипломної освіти «Навчально – методичний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу в сфері боротьби з легалізацією (відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом і фінансування тероризму)» та його регіональних підрозділів у м. Львів та м. Харків.

Більш детальну інформацію можна дізнатись на сайті Центру:  http://finmonitoring.in.ua

 

 

 

 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди