64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій

Оголошення

 

Харківська торгово-промислова палата висловлює свою повагу та звертається з наступним.

Останнім часом зацікавленість до інноваційних та енергоефективних технологій як в приватному будівництві, так і в промисловості стрімко зростає. Енергозбереження й зменшення використання енергоресурсів, пошук нових альтернативних джерел, модернізація та реконструкція в будівництві, використання нових технологій та матеріалів  – стали основними питаннями в сучасному будівництві та енергетиці. 

Враховуючи актуальність інновацій та розвиткуцих галузей в нашому регіоні, Харківська торгово-промислова палата стала ініціатором проектуKharkivBUILD&Energy - як ефективної комунікаційної платформи, яка стрімко розвивається та користується попитом не тільки серед  професіоналів даного напрямку, а й серед приватних осіб.

Цей масштабний захід Східного регіону України об’єднує керівників та представників міжнародних та українських компаній-виробників, реалізаторів, закупівельників, дилерів, інженерів, архітекторів, топ-менеджерів, стратегів та інших спеціалістів підприємств, організацій різних сфер діяльності.

Аналізуючи попередні проведені нами заходи цього напрямку, зацікавлена аудиторія як серед учасників так і серед відвідувачів з кожним роком зростає. В порівнянні з весняною виставкою 2018 року кількість компаній-учасників на осінній виставці збільшилась в півтора рази. Розширюється і географія учасників. Окрім українських експонентів в заході брали участь компанії з Польщі та Німеччини.

У період з 14 по 17 березня 2019 рокув Палаці Спорту(м. Харків) відбудеться вже четвертий спеціалізований проект KharkivBUILD&Energy за організацією Харківської торгово-промислової палати.

Програмою проекту передбачено:

·        Спеціалізована виставка «Будівництво. Архітектура. Дизайн»

·        Спеціалізована виставка «Енергетика. Електроніка. Енергоефективні технології»

·        Форум «Будівництво. Інновації. Енергозбереження»

·        Зона Networking – облаштована зона для проведення переговорів

·        ConnectingWall – обладнаний стенд, де підприємства зможуть розмістити свої вакансії та пропозиції про співпрацю

 

На сьогодні є багато Програм підвищення енергоефективності, енергозбереження й зменшення використання енергоресурсів та розвитку джерел відновлення енергії.

Такі програми як «IQenergy», «Зелений тариф», «Теплі кредити» роблять нові технології доступнішими для ще більшої аудиторії.

«Що це? Для чого? Як цим скористатись? З чого починати?» - саме на Форумі «Будівництво. Інновації. Енергозбереження» Ви отримаєте відповіді від професіоналів на ці запитання та безліч нових ідей і проектів, покрокові інструкції для впровадження їх в реальність, які підійдуть саме Вам.

Харківська торгово-промислова палата запрошує Вас до участі та відвідування нашого проектуKharkivBUILD&Energy.

Це дозволить Вам ознайомитись з передовими будівельними таенергоефективними технологіями і матеріалами, новинками дизайну та інтер’єру,архітектури та проектування, реконструкції та ремонту, ландшафтного дизайну та благоустрою, альтернативною енергетикою та інноваціями. Також  налагодити прямі зв’язки з представниками міжнародних та українських компаній, підписати успішні угоди,знайти нових партнерів, підібрати варіанти для ресурсозбереження та енергоефективностісаме для Вас, вийти на новий рівень розвитку.

 

За додатковою інформацією звертатися: тел.: +38 (057) 714 96 89, тел. моб.: +38 (050) 301 65 73, +38 (099) 615 58 83, Ситнік Ольга Євгенівна

e-mail: expositionkcci@gmail.comтаexpo2019kcci@gmail.com     

сайт: www.kcci.kharkov.ua

 

*********

*******

Про проведення семінару в рамках реалізації проекту «Абетка експортера - 2018» «Інтернаціоналізація бізнесу та торгівельні суперечки»

 

На виконання доручення голови Харківської обласної державної адміністрації Ю.О. Світличної від 15.03.2018 №01-28/2290 розроблено обласний План виконання структурними підрозділами Харківської обласної державної адміністрації Плану завдань і заходів з реалізації Експортної стратегії України («дорожньої карти» стратегічного розвитку торгівлі) на 2017 – 2021 роки.

Інформуємо Вас, що 12 грудня 2018 року у рамках впровадження проекту «Абетка експортера - 2018» відбудеться безкоштовний семінар «Інтернаціоналізація бізнесу та торгівельні суперечки».

Цільова аудиторія: представники компаній експортерів, керівники підприємств, що зацікавлені в розширені ділового співробітництва. Проект програми заходу додається. 

Під час освітнього заходу представники підприємств експортерів – початківців підвищать рівень обізнаності щодо інструментів отримання аналітичної інформації про обсяги ринків, географічну структуру, інститут фінансової медіації, сайти, які сприяють виходу товарів на зовнішні ринки, а також успішні кейси експорту товарів регіону до Республіки Вірменії – країни – лідера за темпами росту експорту за підсумками 9 місяців 2018 року.

Захід відбудеться 12 грудня 2018 року о 16 годинні на базі Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця (м. Харків, просп.. Науки 9-А, лабораторія №3 Обрахункового центру, 1 поверх). Реєстрація учасників розпочнеться о 15:30 за даними попередньої електронної реєстрації http://goo.gl/forms/epsINOhXYQRImWcs2.

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ начальника Управління праці та соціального захисту населення Зачепилівської районної державної адміністрації

від «28» вересня 2018 року № 74-к

 

 

УМОВИ

проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б», начальника відділу обслуговування інвалідів та персоніфікованого обліку пільгових категорій населення Управління праці та соціального захисту населення Зачепилівської районної державної адміністрації

Харківської області

 

Загальні умови

Посадові обов’язки

начальник відділу обслуговування інвалідів та персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління праці та соціального захисту населення Зачепилівської районної державної адміністрації:

забезпечує реалізацію державної соціальної політики у сфері обслуговування інвалідів, ветеранів війни і праці, та вирішення питань надання особам пільгової категорії у тому числі багатодітним сім’ям пільг відповідно до законодавства;

контролює нарахування  підприємствами відшкодувань по житлово-комунальних послугах пільговим категоріям громадян згідно встановлених норм і затверджених тарифів;

здійснює розрахунки з постачальниками послуг на підставі отриманих від них щомісячних звітів щодо послуг, наданих отримувачам, які мають право на відповідні пільги;

визначає пріоритетні напрямки поліпшення та удосконалення роботи з обслуговування інвалідів, ветеранів війни і праці, ведення обліку внутрішньо переміщених осіб для вирішення питань надання особам пільгової категорії пільг відповідно до законодавства;

розробляє і здійснює самостійно та разом з іншими структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності, об’єднаннями громадян заходів спрямованих на поліпшення роботи з обслуговування пільгової категорії населення відповідно до законодавства;

здійснює інші функції, передбачені законодавством

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5300 грн., надбавка за вислугу років – 3 відсотки посадового окладу за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу; надбавка за ранг державного службовця

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строкова

 

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади керівника апарату Зачепилівської районної державної адміністрації Харківської області, до якої додається резюме у довільній формі;

3. Письмова заява, в якій повідомляється, що до претендента на посаду не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надається згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно нього відповідно до зазначеного Закону або копія довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого посвідчення, а оригінал обов’язково пред’являється до проходження тестування).

6. Заповнена особова картка встановленого зразка.

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік (у вигляді роздрукованого примірника декларації, заповненої на офіційному веб-сайті НАЗК).

8. Особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, подає заяву за формою згідно з додатком 3 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року № 648) (із змінами) про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

9. Заява про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явленого виконавчого документа до примусового виконання.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші)

 

Строк подання документів 15 календарних днів з дня висвітлення вакансії на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби:

Документи подаються до 16 год. 00 хв. 12 жовтня 2018 р.

Конкурсна комісія знаходиться за адресою:

Харківська обл., смт. Зачепилівка, вул. Центральна, 56, 2 поверх.

Місце, час та дата початку проведення конкурсу

Харківська обл., смт. Зачепилівка,

вул. Центральна, 56, 2 поверх, каб. № 4.

 о 10:00 годині,

18 жовтня 2018 року

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Терлибаба Наталія Василівна,

тел.: (05761) 5 16 86,

6312upszn@zacheprda.gov.ua

Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта

Вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

2

Досвід роботи

Стаж  роботи не обов’язковий

3

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

4

Володіння іноземною мовою

Не потребує

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1

Якісне виконання поставлених завдань

 - вміння працювати з інформацією;

- вміння вирішувати комплексні завдання;

- вміння ефективно використовувати ресурси (у тому числі фінансові і матеріальні);

- вміння надавати пропозиції, їх аргументувати та презентувати

2

Сприйняття змін

- виконання плану змін та покращень;

- здатність приймати зміни та змінюватись

3

Комунікація та взаємодія

- здатність ефективно взаємодіяти;

- дослухатися, сприймати та викладати думку;

- вміння надавати зворотний зв'язок;

- здатність переконувати інших за допомогою аргументів та послідовної комунікації

4

Стресостійкість

- розуміння своїх емоцій;

- самоконтроль;

- конструктивне ставлення до зворотного зв’язку, зокрема критики;

- оптимізм

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

1

Знання законодавства

- Конституція України;

- Закон України «Про державну службу»;

- Закон України «Про запобігання корупції»;

- Закон України «Про місцеві державні адміністрації»; 

- Закону України «Про звернення громадян»

2

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до положення про структурний підрозділ

- Закон України «Про Національну поліцію»;

- Закон України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист»;

- Закон України Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей;

- Закон України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю»;

- Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

- Закон України  «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні»;

- Закон України «Про доступ до публічної інформації»;

- Закон України «Про захист персональних даних»;

- постанови Кабінету Міністрів України, накази Мінсоцполітики, інші нормативно-правові акти з питань соціального захисту населення незахищених верств населення

3

Знання сучасних інформаційних технологій

-         робота з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel)

-         робота з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет

 

Головний спеціаліст з питань персоналу                                      Н. ТЕРЛИБАБА

 

 

********

Конкурсній відбір проектів в рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності»

 

Міністерство соціальної політики України повідомляє, що Міністерство закордонних справ України листом від 17.08.2018 № 203/14-840-1437 відповідно до листа Представництва України при Європейському Союзі поінформувало, що 10 серпня 2018 року Європейська Комісія оголосила конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС „Європейський корпус солідарності", яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти направлені на сприяння солідарності в європейському суспільстві.

Зазначена ініціатива ЄС розрахована на 2018-2020 роки з бюджетом 375,6 млн. євро. Учасники можуть брати участь в широкому спектрі проектів, допомагаючи вирішувати складні ситуації в Європі, зокрема, надавати допомогу у запобіганні стихійних лих або відновлювальних роботах, сприяти роботі центрів шукачів притулку, допомагати у вирішенні соціальних проблем в громадах тощо.

Тривалість проектів, які, як правило, реалізуються в державах-членах ЄС, - від двох до дванадцяти місяців. Участь у проектах в рамках Європейського корпусу солідарності можуть брати молоді люди у віці 18-30 років, які проживають в державах-членах ЄС та країнах-партнерах.

Також у конкурсі можуть взяти участь представники України.

Водночас, участь фізичних осіб від країн-партнерів, у тому числі від України, обмежена лише проектами у сфері волонтерської діяльності. Юридичні особи можуть брати участь у таких проектах в якості партнерів.

Потенційним учасникам необхідно зареєструватися та подати заявку через Європейський молодіжний портал (https://europa.eu/vouth/solidarity_en).

Реєстрація для учасників від країн-партнерів буде відкрита з вересня 2018 року. Більш докладну інформацію щодо умов участі в ініціативі, цілей та пріоритетів, доступного фінансування, вимог та критеріїв, що висуваються до учасників, можна отримати за посиланням: https://ec.europa.eu/youth/solidarity-corps.

 

*************

Про проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році

 

Регіональна комісія з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, відповідно до Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 196 (зі змінами), повідомляємо про початок проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році.

Збір проектів здійснюється до 20 червня 2018 року.

Умови проведення відбору зазначено у відповідному оголошенні, розміщеному на офіційному веб – сайті Харківської обласної державної адміністрації у розділі «Оголошення» та регіональній сторінці офіційного веб – сайту Мінрегіону (htpp://dfrr.minregion.gov.ua).

 

 

************

Увага!!!   Американська програма бізнес стажування

                     «Охорона здоров’я: Управління клініками»

 

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США,

інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Охорона здоров’я: Управління клініками».

Термін стажування у США: з 31 березня до 21 квітня 2018 року.

 

Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 15 лютого 2018 року.

 Для участі у Програмі стажування запрошуються (лише фахівці приватних закладів):

• Головні лікарі, керівники та власники приватних медичних закладів;

• Керуючі приватних медичних закладів, що працюють у різних відділах (менеджмент, HR, закупки, постачання і т.і.);

• Фахівці приватних клінік та діагностичних медичних закладів;

• Фахівці, що займаються телемедициною та покращенням якості медичних послуг;

• Представники медичних асоціацій.

У програмі будуть приймати участь  компанії з України, Молдови, Росії, Азербайджану, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Туркменії, Узбекистану.

 Вимоги до кандидатів:

Технічна підготовка та відповідний досвід роботи у сфері управління клінікою;

Мінімум 3 роки досвіду на керівний посаді (управління середньої та вищої ланки, особи, що приймають управлінські рішення у своїй компанії або установі).

Володіння англійською мовою не є обов’язковим.

Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає Програма САБІТ у Вашингтоні.

Стажування фінансується Міністерством торгівлі США:  Програма САБІТ покриває учасникам витрати, пов’язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання, програму навчання, послуги перекладачів у робочі години; медичне страхування на випадок непередбаченої необхідності і невелику стипендію, що компенсує частину витрат на харчування та інші витрати.

Мета програми знайомство з американською системою приватного амбулаторного обслуговування.

 Приблизна програма стажування: Групове тритижневе стажування почнеться з тижня теоретичних занять, до яких можуть входити семінари з нормативів, законодавства, стандартів, сертифікації,  розроблення бізнес планів, міжкультурних комунікацій, перемовин та управління, як для бізнесу, так і для асоціацій. Далі учасники відвідають американські компанії, що працюють в різних сферах охорони здоров’я та зустрінуться з представниками відповідних галузевих асоціацій.

 Документи на конкурс:

1.      Анкета з фотографією заповнена російською і англійською мовами;

2.      Копія першої сторінки закордонного паспорту (з анкетними даними);

3.      Лист рекомендація (російською і англійською мовами).

Лист рекомендація має бути підписаний керівником компанії і повинен мати опис посадових обов’язків кандидата програми на даний час, та згоду на участь у програмі у наведені строки. Якщо кандидат на участь у програмі є директором закладу, до Анкети необхідно додати лист рекомендацію від бізнес-партнерів зі стислим описом спільних проектів.

 

Всі документи необхідно надіслати електронною поштою виключно на адресу: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov та SABIT@trade.gov , бажано одним файлом у форматі .pdf до вказаного строку. Документи у форматі .rar не приймаються.

 

Більш детальну інформацію про Програму, умови участі, зразок Анкети на участь, Інструкцію з заповнення Анкети можна отримати з Додатка 1.

Копія Анкети (Додаток 1) розміщена на офіційному сайті РГДА, у розділі «РГДА», підрозділ «Документи», пункт 11, за гіперпосиланням:

http://glavrada.org/files/healthcare-clinics-app-2018-ru.doc .

 

Всі додаткові питання щодо Програми, документів, вимог участі тощо – спрямовувати до координатора програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві Наталії Шкнеєвої за координатами:

E-mail: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov  

Тел. + 38 044 521 5222

Мобільний: + 38 063 298 8267

Факс: +38 044 521 5430.

Заповнені Анкети, оформлені виключно відповідно до вимог Інструкції з заповнення, яка міститься в Анкеті, надсилати за вказаними координатами.

 

 

Графік особистого прийому громадян та представників громадських організацій керівництвом Північно-східного офісу Держаудитслужби

 

день прийому

години прийому

номери телефонів

Єфімов

Юрій Вікторович,

начальник офісу

вівторок

10.00 13.00

(057) 700 96 36

(057) 705 11 07

Нестругіна

Ірина Миколаївна,

перший заступник начальника офісу

понеділок

 

14.00 16.00

 

(057) 700 96 23

 

Омельченко

Ігор Володимирович,

заступник начальника офісу

четвер

п’ятниця

 

14.00 16.00

11.00 13.00

(057) 700 96 08

 

Єгіозарян

Артур Генріхович,

заступник начальника офісу

вівторок

середа

14.00 – 16.00

9.00 11.00

(057)700 96 35

 

Телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби

 

(057) 700 96 09

 

Телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби працює щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45).

За телефоном довіри кожен громадянин може:

- отримати інформацію щодо повноважень органів державного фінансового контролю;

- повідомити про порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів та використанні державного чи комунального майна підприємствами, установами, організаціями;

- допомогти у виявленні фактів можливих корупційних та інших неправомірних дій, рішень посадових осіб Північно-східного офісу Держаудитслужби при здійсненні ними своїх повноважень.

 

(057) 700-96-09

 

 

29.09.2017

Оголошення щодо проведення бізнес-сесії у рамках реалізації

Програми для підприємств з експортно-імпортним потенціалом і менеджерів Fit for partnership with Germany

 

В рамках двостороннього співробітництва між урядом України та урядом Федеративної Республіки Німеччина Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та німецьке Товариство з міжнародного співробітництва GIZ GmbH за дорученням Федерального міністерства економіки і енергетики реалізують Програму для підприємств з експортно-імпортним потенціалом і менеджерів Fit for partnership with Germany         (далі – Програма).

 

Дана Програма  дає можливість отримати нові навички у сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн, також, є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом бізнес-сесій в Німеччині, вона сприяє:

- виходу українських підприємств на міжнародні ринки;

- підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств;

- підвищенню кваліфікації українських менеджерів у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

 

Учасники Програми отримують можливість:

- ознайомитися з Німеччиною як економічним партнером;

- встановити контакти з німецькими компаніями і знайти надійних  партнерів;

- набути інформацію про можливості збуту своєї продукції в Німеччині;

- безпосередньо ознайомитися з обладнанням, матеріалами і технологіями німецьких компаній і придбати необхідне;

- набути інформацію, знання, навички та міжкультурні управлінські компетенції, що допомагають налагодити співпрацю з німецькими компаніями;

- набути практичного досвіду ведення переговорів з потенційними німецькими партнерами;

- стати фахівцем в міжнародному бізнесі, особливо з Німеччиною;

- кар'єрного зростання/розширення особистого кругозору/росту особистості;

- стати частиною міжнародної бізнес-спільноти з ексклюзивним виходом на  випускників з 19 країн-партнерів Програми різних сфер діяльності        (більше 12000).

 

 

 

У 2018 році українським менеджерам/підприємцям і підприємствам пропонуються бізнес-сесії за такими напрямками:

1. Економічна кооперація безгалузевої специфіки (група «Загальна кооперація»).

2. Економічна кооперація з галузевою специфікою *:

2.1. Економічна кооперація у сфері енергоефективності.

2.2. Економічна кооперація у секторі охорони здоров'я/індустрія охорони здоровя.

2.3. Економічна кооперація в аграрному секторі.

2.4. Економічна кооперація у сфері переробки сміття/екологічна утилізація сміття.

Більш детальну інформацію щодо умов реалізації Програми можна знайти на сайті за посиланнями:

1. www.ukraine.managerprogramm.de.

2. www.managerprogramm.de

3. www.giz.de

 

 

* У випадку, якщо напрямок не зможе бути запропонований, GIZ залишає за собою право включити прийнятих кандидатів у формат «Економічна кооперація без галузевої специфіки».


21.09.2017


 

 

ФОРМА 
інвестиційної програми і проекту регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку*

 

І. РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА ПРОГРАМИ І ПРОЕКТУ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, ЩО МОЖЕ РЕАЛІЗОВУВАТИСЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ДЕРЖАВНОГО ФОНДУ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Назва програми і проекту регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі – проект)

«Закупівля спеціального автомобільного транспорту для належного надання первинної медико-санітарної допомоги мешканцям Зачепилівської об’єднаної територіальної громади»

Заявник (найменування органу виконавчої влади Автономної Республіки Крим / місцевого органу виконавчої влади / органу місцевого самоврядування)

Зачепилівська селищна рада

Тематичний напрям реалізації проекту

Проект добровільно об’єднаної територіальної громади

Номер і назва завдання з Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 385, та відповідної стратегії розвитку регіону, якому відповідає проект

Стратегічна ціль № 2 Зменшення територіальних диспозицій у якості життя та поліцентричний розвиток

Операційна ціль № 5. Широке залучення громадських організацій та бізнесу на районному та місцевому рівні до надання соціальних послуг населенню, розвитку інфраструктури здорового способу життя та дитячої інфраструктури на основі соціального партнерства та аутсорсингу.

 

Період реалізації проекту ( з ( місяць/рік – до (місяць/рік))

з 01.2018 по 12.2018

 

Очікуваний обсяг фінансування проекту з державного фонду регіонального розвитку ( далі ДФРР), тис. грн.

1 рік

2 рік

3 рік

Разом

496,918

-

-

496,918

Обсяг співфінансування проекту з місцевого бюджету, тис. грн.

1 рік

2 рік

3 рік

Разом

374,230

-

-

374,230

Назва регіону, в якому реалізовується проект

Харківська

Назва району, в якому реалізовується проект

Зачепилівський

Прізвище, ім’я по батькові керівника заявника

Голова Зачепилівської селищної ради Кривенко Юрій Вікторович

Телефон, факс, e-mail  заявника

(05761) 5-22-87, (05761) 5-16-52 zashepulivska_rada@ukr.net

Посада, прізвище, ім’я, по батькові відповідальної особи за реалізацію проекту

Голова Зачепилівської селищної ради Кривенко Юрій Вікторович

Телефон, факс, e-mail  відповідальної особи за реалізацію проекту

(05761) 5-22-87, (05761) 5-16-52 zashepulivska_rada@ukr.net

Голова Зачепилівської селищної ради

 

_________________

Ю.В. Кривенко

М.П.

18.09.2017

 

 

               

 


 

 

 

ІІ. ЗМІСТ ПРОЕКТУ

 

І.

Реєстраційна картка проекту

с. 1-2

ІІ.

Зміст проекту

с. 3

ІІІ.

Проект

с. 4 - 9

1.

Анотація проекту

с. 4

2.

Детальний опис проекту

с. 4

2.1.

Опис проблеми, на вирішення якої спрямований проект

с. 5

2.2.

Мета та завдання проекту

с. 7

2.3.

Основні заходи проекту

с. 8

2.4.

План-графік реалізації заходів проекту

с. 8

2.5.

Очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту

с. 8

2.6.

Інновації проекту

с. 9

2.7.

Заходи з інформування громади/громад про проект та/або участь громади/громад в його розробленні

с. 9

ІV.

Бюджет проекту

с. 10

4.1.

Загальний бюджет проекту

с. 10

4.2.

Розклад бюджету за статтями видатків

с. 10

4.3.

Очікувані джерела фінансування

с. 10

4.4

Розрахунок вартості проекту

с. 11

V.

Інформація про учасників реалізації проекту

с. 12

VІ.

Додатки

с. 13-18

 

 

 

 

 

ІІІ. ПРОЕКТ

 

1 АННОТАЦІЯ ПРОЕКТУ

 

Назва проекту:  Закупівля спеціального автомобільного транспорту для належного надання первинної медико-санітарної допомоги мешканцям Зачепилівської об’єднаної територіальної громади.

Актуальність проекту:  Своєчасне та якісне забезпечення в повному обсязі доступною медичною допомогою хворих Зачепилівського району в транспортуванні соціально неадаптований груп населення, малорухомих хворих (хоспісних), людей,  які потребують перевезення в горизонтальному положенні, новонароджених, дітей до року, вагітних, інвалідів ВВВ, учасників бойових дій, учасників АТО, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, до закладів охорони здоров'я ІІ та ІІІ рівнів.

Основна проблема:  Відсутність необхідної кількості транспортних засобів для надання в повному обсязі доступної медичної допомоги соціально неадаптованим групам населення, малорухомим хворим ( хоспісним ), людям, які потребують перевезення в горизонтальному положенні, новонародженим, дітям до року, вагітним,  інвалідам ВВВ, учасникам бойових дій, учасникам АТО, ліквідаторам аварії на ЧАЕС Зачепилівського району та в подальшому транспортуванні на лікування та обстеження їх до закладів охорони здоров'я ІІ та ІІІ рівнів.

 

2. ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ПРОЕКТУ

 

Соціально-економічна спрямованість  проекту:

- покращення доступу до якісних медичних послуг та забезпечення в повному обсязі доступною медичною допомогою соціально неадаптованих груп населення, малорухомих хворих ( хоспісних ), людей, які потребують перевезення в горизонтальному положенні, новонароджених, дітей до року, вагітних,  інвалідів ВВВ, учасників бойових дій, учасників АТО, ліквідаторів аварії на ЧАЕС Зачепилівського району та в подальшому транспортуванні на лікування та обстеження їх до закладів охорони здоров'я ІІ та ІІІ рівнів.

 

Напрями інновацій проекту:

Придбання автомобільного транспорту з економічними характеристиками використання палива, технічними показниками для високої прохідності по бездоріжжю в сільській місцевості, оснащених обладнанням для транспортування хворих Зачепилівського району до закладів охорони здоров'я ІІ та ІІІ рівнів.

·                       надання невідкладної медичної допомоги вдома, соціально неадаптованим груп населення, малорухомим хворим ( хоспісним ), людям, які перебувають в горизонтальному положенні,

·                       патронаж диспансерних хворих, новонароджених, дітей до року, вагітних;

·                       патронаж та транспортування інвалідів ВВВ, учасників бойових дій, учасників АТО та ліквідаторів аварії на ЧАЕС та інвалідів загального захворювання,

·                       раціонально використовувати паливно-мастильні матеріали;

 

 

 

 

Перелік заходів проекту:

1.                    Створення тендерного комітету.

2.                    Проведення торгів на закупівлю автотранспорту.

3.                    Укладення договору з переможцем.

4.                    Придбання автотранспорту.

 

Очікувані результати проекту

Реалізація проекту дозволить:

- якісне надання медичної допомоги соціально неадаптованим групам населення, малорухомим хворим ( хоспісним ), людям, які потребують перевезення в горизонтальному положенні, новонародженим, дітям до року, вагітним,  інвалідам ВВВ, учасникам бойових дій, учасникам АТО, ліквідаторам аварії на ЧАЕС Зачепилівського району для транспортування на лікування та  обстеження до закладів охорони здоров’я ІІ та ІІІ рівнів.

Цільові групи проекту:

·                       Населення Зачепилівської об’єднаної територіальної громади

 

Організації-партнери, співвиконавці проекту

Торгова організація - майбутній переможець тендеру, суб’єкт підприємницької діяльності з продажу транспортних засобів, Зачепилівські районна рада та районна державна адміністрація, об’єднана територіальна громада Зачепилівського району. 

 

Обсяг коштів необхідний для реалізації проекту та джерела його фінансування:

Всього:  1 871,148 тис. грн. у т ч.

-  ДФРР – 1 496,918 тис. грн. - 80%;

- Місцевий бюджет – 374,230 тис. грн. - 20%.

 

2.1 Опис проблеми, на розв'язання якої спрямовано проект

 

На території Зачепилівського району функціонує досить розгалужена мережа закладів охорони здоров’я, які надають первинну медико-санітарну допомогу мешканцям району.

В той же час наявна матеріально-технічна база медичних закладів не відповідає вимогам для виконання функцій та завдань, покладених на заклади охорони здоров’я первинної ланки для надання населенню району якісної, вчасної та доступної первинної медичної допомоги.

Враховуючи значну потребу населення Зачепилівського району  в отриманні якісної первинної медичної допомоги, необхідно поповнити матеріальну базу  амбулаторій  загальної практики сімейної медицини, ФАПів та ФП транспортними засобами та сучасним медичним обладнанням задля максимального наближення первинної медико-санітарної допомоги до кожного мешканця району, збереження і зміцнення здоров’я населення області та підвищення рівня задоволення мешканців району якістю надання первинної медичної допомоги.

Реалізація державної політики щодо забезпечення більш якісною медичною допомогою населення району, організація невідкладної медичної допомоги населенню Зачепилівського району, якісне надання медичної допомоги соціально неадаптованим групам населення, малорухомим хворим ( хоспісним ), людям, які потребують перевезення в горизонтальному положенні, хворим вдома, патронаж диспансерних хворих, новонароджених, дітей до року, вагітних, інвалідів ВВВ, учасників бойових дій, учасників АТО, ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Транспортування на лікування та обстеження хворих Зачепилівського району до закладів охорони здоров’я ІІ та ІІІ рівнів.

Заклад  є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селища Зачепилівського району.

Комунальний заклад охорони здоров’я Центр первинної медико – санітарної допомоги Зачепилівського району надає медичну, профілактичну та невідкладну допомогу населенню Зачепилівського району, є невід’ємною складовою системи охорони здоров’я і несе основне навантаження із надання медичної допомоги соціально неадаптованим групам населення, малорухомим хворим ( хоспісним ), людям, які потребують перевезення в горизонтальному положенні, хворим вдома, патронаж диспансерних хворих, новонароджених, дітей до року, вагітних, інвалідів ВВВ, учасників бойових дій, учасників АТО, ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Транспортування на лікування та обстеження хворих Зачепилівського району до закладів охорони здоров’я ІІ та ІІІ рівнів.

Мережа структурних підрозділів комунального закладу охорони здоров’я Центр первинної медико – санітарної допомоги Зачепилівського району покриває всю територію Зачепилівського району з чисельністю населення 15 582 чол. 80% якого припадає на населення сільської місцевості. Загальна чисельність працівників підприємства згідно штатного розпису складає 90 особи.

До складу Комунальний заклад охорони здоров’я Центр первинної медико – санітарної допомоги Зачепилівського району входить 9 амбулаторій, 4 ФАПи та 9 ФП, які забезпечують надання медичної, профілактичної та невідкладної допомоги населенню Зачепилівського району, і несуть основне навантаження із надання медичної допомоги соціально неадаптованим групам населення, малорухомим хворим ( хоспісним ), людям, які потребують перевезення в горизонтальному положенні, хворим вдома, патронаж диспансерних хворих, новонароджених, дітей до року, вагітних, інвалідів ВВВ, учасників бойових дій, учасників АТО, ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Транспортування на лікування та обстеження хворих Зачепилівського району до закладів охорони здоров’я ІІ та ІІІ рівнів.

Комунальний заклад охорони здоров’я Центр первинної медико – санітарної допомоги Зачепилівського району забезпечує амбулаторних хворих паліативною допомогою.

Відстань між багатьма населеними пунктами майже 20 кілометрів та більше.  

Для забезпечення Комунальним закладом охорони здоров’я Центром первинної медико – санітарної допомоги Зачепилівського району належного надання медичної, профілактичної та невідкладної допомоги населенню Зачепилівського району, який несе основне навантаження із надання медичної допомоги хворим вдома, патронаж диспансерних хворих, новонароджених, дітей до року, вагітних,  транспортування на лікування та обстеження хворих Зачепилівського району до закладів охорони здоров’я ІІ та ІІІ рівнів,  які знаходяться на великій відстані від м. Харків ( 150 км.)  та районного центру, закладу в край необхідно придбання спеціального малотоннажного всюдихідного спеціалізованого транспорту.

Основною проблемою закладу залишається:

- відсутність необхідної кількості транспортних засобів для виконання в повному обсязі надання медичної допомоги соціально неадаптованим групам населення, малорухомим хворим ( хоспісним ), людям, які потребують перевезення в горизонтальному положенні, хворим вдома, патронаж диспансерних хворих, новонароджених, дітей до року, вагітних, інвалідів ВВВ, учасників бойових дій, учасників АТО, ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Транспортування на лікування та обстеження хворих Зачепилівського району до закладів охорони здоров’я ІІ та ІІІ рівнів на даний час проводиться автомобілями «Таврія», які не призначені та не укомплектовані для транспортування малорухомих хворих ( хоспісних ), людей, які потребують перевезення в горизонтальному положенні. Наявні автомобілі КЗОЗ ЦПМСД Зачепилівського району придбані в 2001 та 2003 роках, використали свій моторесурс в двічі, а також по декілька раз проводився капітальний ремонт двигунів. На даний час 50% з наявні автомобілі не підлягають навіть капітальному ремонту, так як це у фінансовому відношення не рентабельно.

 

2.2 Мета та завдання проекту

 

Метою проекту є своєчасне забезпечення в повному обсязі медичної допомоги соціально неадаптованих груп населення, малорухомих хворих ( хоспісних ), людям, які потребують перевезення в горизонтальному положенні, хворим вдома, патронаж диспансерних хворих та новонароджених, дітей до року, вагітних, інвалідів ВВВ, учасників бойових дій, учасників АТО, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, транспортування на лікування та обстеження хворих Зачепилівського району до закладів охорони здоров’я ІІ та ІІІ рівнів

Придбати автомобільний транспорт для Комунального закладу охорони здоров’я Центру первинної медико – санітарної допомоги Зачепилівського району.

Завдання проекту –  виконання обов’язків та  функцій надання медичної допомоги соціально неадаптованим групам населення, малорухомим хворим ( хоспісним ), людям, які потребують перевезення в горизонтальному положенні, хворим вдома, патронаж диспансерних хворих та новонароджених, дітей до року, вагітних, інвалідів ВВВ, учасників бойових дій, учасників АТО, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, транспортування на лікування та обстеження хворих Зачепилівського району до закладів охорони здоров’я ІІ та ІІІ рівнів придбання 3 одиниць автотранспорту:

 

Модель автомобілю

Кількість одиниць

Універсал

2

Минівен

1

 

 

 

 

 

2.3 Основні заходи проекту

Для досягнення мети та завдань проекту необхідно здійснити наступні заходи:

1.                    Створити тендерний комітет.

2.                    Провести торги на закупівлю автотранспорту.

3.                    Укласти договір з переможцем.

4.                    Придбати автотранспорт.

 

2.4 План-графі реалізації заходів проекту

 

Період виконання

Захід

Джерела фінансування ( тис. грн.)

передбачено ДФРР

передбачено місцевим бюджетом

передбачено партнерськими коштами

8 місяць 2018 

1. Створення тендерного комітету

0

0

0

8 місяць 2018

2. Проведення торгів на закупівлю автотранспорту

0

0

0

9 місяць 2018

3. Укладення договору з переможцем

0

0

0

10 - 11 місяці 2018

4. Придбання автотранспорту

1 496,918

374,230

0

 

2.5 Очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту

Реалізація проекту – придбання автотранспортних засобів для комунального закладу охорони здоров’я Центр первинної медико – санітарної допомоги Зачепилівського району  дозволить:

- забезпечити в повному обсязі надання медичної населенню Зачепилівського району,  80% якого сільської місцевості.

- забезпечити в повному обсязі надання медичної допомоги соціально неадаптованим групам населення, малорухомим хворим ( хоспісним ), людям, які потребують перевезення в горизонтальному положенні, хворим вдома,

- патронаж диспансерних хворих та новонароджених, дітей до року, вагітних, інвалідів ВВВ, учасників бойових дій, учасників АТО, ліквідаторів аварії на ЧАЕС;

- транспортування на лікування та обстеження хворих Зачепилівського району до закладів охорони здоров’я ІІ та ІІІ рівнів.

 

Фінансова сталість

Фінансова сталість проекту дозволить створити більш якісні сприятливі умови для надання медичної допомоги населенню Зачепилівської об’єднаної територіальної громади  та підвищити якість патронажу соціально неадаптованих груп населення, малорухомих хворих ( хоспісних ), людей, які перебувають в горизонтальному положенні, диспансерних хворих та новонароджених, дітей до року, вагітних, інвалідів ВВВ, учасників бойових дій, учасників АТО, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, своєчасне транспортування на лікування та обстеження хворих Зачепилівського району до закладів охорони здоров’я ІІ та ІІІ рівнів

 

Інституційна сталість

Інстуційна сталість проекту дозволить своєчасно забезпечувати медичною допомогою соціально неадаптованих груп населення, малорухомих хворих ( хоспісних ), людей, які перебувають в горизонтальному положенні, патронаж диспансерних хворих та новонароджених; дітей до року, вагітних, інвалідів ВВВ, учасників бойових дій, учасників АТО, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, своєчасне транспортування на лікування та обстеження хворих Зачепилівського району до закладів охорони здоров’я ІІ та ІІІ рівнів

 

Політична сталість

 

Політична сталість проекту досягається за рахунок залучення ініціативних груп населення, відкритості процесу і результатів управління, яке забезпечується висвітленням ходу та результатів Проекту в місцевих засобах інформації, стимулювання подальшого розвитку громадянського суспільства.

Виконання умов даного проекту впливатиме на формування системи по покращенню якості надання медичної допомоги згідно стандартів та протоколів надання медичної допомоги.

В процесі створення проекту владна вертикаль тісно взаємодіє з органами місцевого самоврядування, громадськістю.

 

2.6 Інновації проекту

 

Напрями інновацій проекту:

Придбання автомобільного транспорту з економічними характеристиками використання палива, технічними показниками для високої прохідності по бездоріжжю в сільській місцевості та оснащених необхідним обладнанням щодо перевезення хворих Зачепилівського району дозволить:

·                       ефективно використовувати паливно-мастильні матеріали;

·                       здійснювати своєчасний патронаж соціально неадаптованих груп населення, малорухомих хворих ( хоспісних ), людей, які перебувають в горизонтальному положенні, патронаж диспансерних хворих та новонароджених; дітей до року, вагітних, інвалідів ВВВ, учасників бойових дій, учасників АТО, ліквідаторів аварії на ЧАЕС;

·                       своєчасне транспортування на лікування та обстеження хворих Зачепилівського району до закладів охорони здоров’я ІІ та ІІІ рівнів

·                       забезпечення якісного надання медичної допомоги згідно чинного законодавства України.

 

2.7. Заходи з інформування громади/громад про проект та/або участь громади/громад в його розробленні

 

Інформація щодо реалізації проекту буде висвітлюватись на офіційному веб-сайті селищної ради та місцевих засобах масової інформації.

 

IV. БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ

 

4.1. ЗАГАЛЬНИЙ БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ

Найменування заходів, що здійснюватимуться за проектом

Загальна вартість 
(тис. грн)

Джерела фінансування, тис. грн

у першому бюджетному році

у наступні бюджетні роки

ДФРР

місцевий бюджет

інші учасники проекту

ДФРР

місцевий бюджет

інші учасники проекту

1. Створення тендерного комітету

-

-

-

-

-

-

-

2. Проведення торгів на закупівлю автотранспорту

-

-

-

-

-

-

-

3. Укладення договору з переможцем

-

-

-

-

-

-

-

4. Придбання 3 одиниць автотранспорту

1871,148

1 496,918

374,230

-

-

-

-

Разом

1 871,148

1 496,918

374,230

-

-

-

-

 

4.2. РОЗКЛАД БЮДЖЕТУ ЗА СТАТТЯМИ ВИДАТКІВ

 

Статті видатків

Загальна сума, тис. грн.

Джерела фінансування, тис. грн

у першому бюджетному році

у наступні бюджетні роки

ДФРР

місцевий бюджет

інші учасники проекту

ДФРР

місцевий бюджет

інші учасники проекту

1. Видатки споживання:

 

-

-

-

-

-

-

-

2. Видатки розвитку:

1 871,148

1 496,918

374,230

-

-

-

-

Капітальні

 

1 871,148

1 496,918

374,230

-

-

-

-

Разом

 

1 871,148

1 496,918

374,230

-

-

-

-

 

4.3 ОЧІКУВАНІ ДЖЕРЕЛА ФІНАНСУВАННЯ

 

Джерела фінансування

Сума (тис. грн.)

Частка у % від загального обсягу фінансування проекту

1. Фінансування ДФРР

 

1 496,918

80

2. Фінансування з місцевого бюджету

374,230

20

3. Фінансування за рахунок коштів інших учасників проекту, у тому числі за рахунок:

-

-

1) учасників з бюджетного сектору

-

-

2) учасників з підприємницького сектору

-

-

3) учасників з громадськості

-

-

Загальний обсяг фінансування

1 871,148

100

 

4.4. РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ПРОЕКТУ

 

Розрахунок вартості проекту здійснено відповідно до комерційних пропозицій, які додаються.

 

 

V ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ

 

Інформація про партнерські організації

 

Інформація про партнера

ПІБ керівника органу

Омельченко Ольга Іванівна

Назва посади

Головний лікар Комунального закладу охорони здоров’я Центр первинної медико – санітарної допомоги Зачепилівського району

Поштова адреса

64401, Харківська обл., Зачепилівський район, с. Зачепилівка, вул. 14 Гвардійської стрілецької дивізії, 6 

Телефон та мобільний

(05761) 5-16-91, (05761) 5-17-97

Факс

(05761) 5-16-91,

E-mail

zach.cpmsd@ukr.net

 08.06.2017 року                     ДО УВАГИ МОЛОДІ РАЙОНУ!

В рамкахпідтримки розвитку молодіжного руху та з метою сприяння інтелектуальному та творчому розвитку особистості, за підтримки Харківської обласної державної адміністрації  буде проведено фестиваль "Слобожанська ліга сміху". Захід відбудеться 12 червня 2017 року в приміщенні Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В.Лисенка.
28.03.2017 року     ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ПЕРВИННОГО ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ!

Юридичний департамент обласної державної адміністрації повідомляє, що суб’єкти первинного фінансового моніторингу мають можливість підвищити кваліфікацію  з фінансового моніторингу на базі Державного навчального закладу післядипломної освіти «Навчально – методичний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу в сфері боротьби з легалізацією (відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом і фінансування тероризму)» та його регіональних підрозділів у м. Львів та м. Харків.

Більш детальну інформацію можна дізнатись на сайті Центру:  http://finmonitoring.in.ua


Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди