64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій

Інформація для підприємців

Щодо участі у міжнародній галузевій виставці «Weste Managent 2019»

 

 

08 та 09 жовтня 2019 року ТОВ «Бізнес - Форум» проводить міжнародну галузеву виставку обладнання і технологій для збору та переробки муніципальних і промислових відходів «Weste Managent 2019» за адресою:
м. Київ, проспект Перемоги, 40 – Б, ВЦ «АККО Інтернешил» (парк Пушкіна), ст. метро «Шулявська».

Міжнародний форум є високопрофесійною платформою для проведення ділових та змістовних переговорів між вітчизняними та міжнародними фінансово-інвестиційними структурами, органами місцевого і державного управління, постачальниками техніки, технологій та послуг для збору, переробки, а також утилізації відходів.

В рамках зазначеної виставки відбудеться ряд спеціалізованих конференцій та дискусій, що присвячені питанням законодавчого, фінансового і технологічного регулювання у сфері поводження з муніципальними та промисловими відходами.

За додатковою інформацією можна звернутися до:

-                                 Світлани Радіонової за тел. +38-056-794-33-94 вн. 200,
+38-050-362-24-75 або за e-mail:
s.radionova@b-forum.com.

Олени Воєводи за тел. +38-056-794-33-94 вн. 240,
з+38-099-718-28-41 або за e-mail:
e.voevoda@b-forum.com

 

******

Щодо проведення конкурсу

 

 

ХАРКІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА (далі – ХРФПП) спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації в рамках Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в Харківській області на 2016-2020 роки, проводить конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету серед суб’єктів малого та середнього підприємництва Харківської області в розмірі:

- від 50 до 75 тис. грн. – строком до 1 року;

- від 75 до 200 тис. грн. – строком до 2 років.

Мікрокредити надаються для виробництва, переробки і збуту виробленої продукції, придбання техніки, обладнання, інноваційних та енергозберігаючих технологій, будівництва і реконструкції виробничих приміщень, надання послуг, у тому числі у сфері зеленого туризму.

Початок конкурсу 28 серпня 2019 року. Дедлайн для подачі заявок – до 18:00 години 28 жовтня 2019 року.

З умовами проведення конкурсу можна ознайомитись на сторінці ХРФПП у соціальній мережі Facebook (за посиланням –https://www.facebook.com/groups/248067341932731/).

Адреса подачі заявок: Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва, м. Харків, площа Свободи, буд. 5, ДЕРЖПРОМ, 1 під'їзд, 5 поверх, кабінети № 19-21.

Контактні телефони: (057)757-42-20, (057)757-42-32

 

******

Щодо поширення інформації про вебінар

 

На ви доручення голови Харківської обласної державної адміністрації Ю. Світличної  від 15.03.2018 № 01-28/2290 розроблено обласний План виконання структурними підрозділами Харківської обласної державної адміністрації Плану завдань і заходів з реалізації Експортної стратегії України («дорожньої карт» стратегічного розвитку ) на 2017-2021 роки.

Інформуємо Вас, що 14 серпня 2019 року в рамках впровадження проекту «Експорт. Ера-М»  відбудеться безкоштовний вебінар «Логістика, фінансування ризиків. Оператори міжнародної експрес-доставки вантажів».

Цільова аудиторія: керівники підприємств, представники бізнес – асоціації, менеджери відділів ЗЕД суб’єктів господарювання, приватні підприємці Харківської області, які націлені на розширення ділового співробітництва із міжнародними партнерами. Програма заходу додається.

Під час вебінару його учасники отримають інформацію щодо:

·        Базових елементів правил міжнародної торгівлі Incoterms 2010;

·        Особливостей декларування вантажів;

·        Пропозиції від національних операторів щодо міжнародних перевезень.

Захід відбудеться 14 серпня з 15:00 до 15:50 годин.

 Долучитися до освітнього заходу можна за посиланням: https://youtu.be/1bskn91kuVw

 

*******

Щодо поширення інформації про вебінар

 

На виконання доручення голови Харківської обласної державної адміністрації Ю. Світличної від 15.03.2019 № 01-28/2290 розроблено обласний План виконання структурними підрозділами Харківської обласної державної адміністрації Плану завдань  і заходів з реалізації Експертної стратегії України («дорожньої карти» стратегічного розвитку торгівлі) на 2017 – 2021 роки.

Інформуємо Вас, що 19 червня 2019 року в рамках впровадження проекту «Експорт. Ера-М» відбудеться безкоштовний вебінар «Фінансування міжнародної торгівлі. Банківські гарантії,експортний акредитив, документарне інкасо»

Цільова аудиторія: керівники підприємств, представники бізнес – асоціації, менеджери відділі ЗЕД суб’єктів господарювання, приватні підприємці Харківської області, які націлені на розширення ділового співробітництва із міжнародними партнерами.

Під час вебінару його учасники отримають інформацію щодо:

-         міжнародних, національних нормативних документів, які регламентують розрахунки при здійсненні зовнішньоекономічних операцій;

-         банківських інструментів сприяння діяльності експортерів Харківщини.

Захід відбудеться 19 червня з 15:00 до 15:50 години.

Долучитися до освітнього заходу можна за посиланням: http://youtu.be/I_my7BEIEx4

 

******

Увага!!!

Національним Бюро програми ЄС «Креативна Європа» у співпраці з Харківською обласною державною адміністрацією, Департаментом з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА, Харківським Національним Університетом ім.. В.Н. Каразіна та Харківським університетським консорціумом заплановано проведення 21 березня 2018 року презентації програми ЄС «Креативна Європа» та тренінгу «Написання заявок на конкурси програми ЄС Креативна Європа» у Харківській області.

Під час тренінгу цільова аудиторія цільова аудиторія матиме змогу отримати практичні поради щодо того:

-  Як отримати грантову підтримку КЄ?

-  Як підготувати успішну грантову заявку?

-  Як працює грантове фінансування?


 

 

 

 

 

Презентація програми ЄС «Креативна Європа»

Тренінг «Написання заявок на конкурси програми ЄС Креативна Європа»

 

Дата: 21 березня 2018 року, 11:00 – 14:00

Місце проведення: м. Харків, пл. Свободи, 6, північний корпус Харківського Національного Університету ім. В.Н. Каразіна, зала культурного центру, 3 поверх

Організатори: Національне Бюро програми ЄС «Креативна Європа» у співпраці з Харківською обласною державною адміністрацією, Департаментом з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА, Харківським Національним Університетом ім. В.Н. Каразіна, Харківським університетським консорціумом.

Реєстрація: 21 березня 2018 року, 10:30 – 11:00, у фойє зали культурного центру ХНУ ім.. В.Н. Каразіна на підставі заповненої електронної заявки

 

Запрошуємо представників культурних та креативних індустрій міста Харкова та Харківської області, високо мотивованих керівників організацій, менеджерів/керівників проектів урядових та неурядових організаційдо участі у тренінгу «Написання заявок на конкурси програми ЄС Креативна Європа».

 

Під час тренінгу ви зможете отримали практичні поради щодо того:

 

      Як отримати грантову підтримку КЄ?

      Як підготувати успішну грантову заявку?

      Як працює грантове фінансування?

Участь у тренінгу безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Цільова аудиторія:ми шукаємо високо мотивованих керівників організацій, менеджерів/керівників проектів урядових та неурядових організацій, що планують подавати заявку на конкурси програми Креативна Європа.

Процедура реєстрації: заповніть, будь ласка, форму заявки за посиланням https://goo.gl/forms/0Lh8hRHQtXaDDI3j1до 16 березня 2018 року (включно).

 

 

Увага!!!

З січня 2017 року на Харківщині реалізується проект «Абетка експортера», який спрямований на підвищення рівня обізнаності представників ділових кіл регіону щодо перспектив виходу продукції харківських підприємств на зовнішні ринки збуту.

У рамках впровадження проекту Департаментом з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації у співпраці з партнерами протягом минулого року проведено шість семінарів, опубліковано 34 аналітичних довідок щодо імпортних потреб країн – торгівельних партнерів України, ринки яких перебувають у фокусі розвитку експорту відповідно до Експертної стратегії України, створено розділ «Бібліотека експортера», який містить 36 методичних видань за тематикою експортної діяльності у розрізі галузей, а також посилання на електронні ресурси (підручники, посібники).

Серед партнерів проекту: Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця, ГУ ДФС у Харківській області, Харківська торгова – промислова палата, ННЦ «Інститут метрології», Харківське управління Офісу великих платників ДФС, Харківська митниця ДФС України, ГУ статистики у Харківській області, ДП «Харківський регіональний науково – виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації», Харківський банківський союз.

Цільова аудиторія: керівники структурних підрозділів підприємств, що опікуються питаннями розвитку зовнішньоекономічних відносин, представники малого та середнього бізнесу, фізичні особи – підприємці, які планують виходити на зовнішні ринки збуту, учасники проекту «Школа лідерства голови ХОДА».

Для врахування пропозицій та побажань з 23.01.2017 року Департаментом з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації ініційовано проведення анкетування представників цільової аудиторії. Заповнити анкету можна за посиланням: https://goo.gl/forms/DUg2SgRdggjI3F313.

Результати анкетування буде враховано при складанні плану освітніх семінарів на 2018 рік.
 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди